Pronađeno
1.933
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
2.808 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.739 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Bagremar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.912 €
2.045 €/m²
Dvosoban
·
42.5 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
836
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
345.000 €
1.358 €/m²
6 soba
·
254 m²
Kragujevac
›
Dragobraća
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.900 €
1.998 €/m²
40 m²
·
5/8 sprat
Kragujevac
›
Park Jezero
4min
5min
1min
20min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.067 €/m²
7 soba
·
300 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.038 €/m²
130 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
355.000 €
684 €/m²
Četvorosoban
·
519 m²
Kragujevac
›
Pivara
2min
4min
4min
9min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.346 €/m²
52 m²
4zida
44.000 €
346 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Kragujevac
›
Gornja Sabanta
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.169 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
Kragujevac
›
Lekina Bara
5min
2min
8min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
363 €/m²
Četvorosoban
·
400 m²
Kragujevac
›
Grošnica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.846 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.999 €
500 €/m²
9 soba
·
420 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
634
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.705 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bagremar
Pogledaj oglas →
873
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.900 €
873 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Kragujevac
›
Centar
3min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
443
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
443 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
807
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.220 €/m²
Petosoban
·
164 m²
Kragujevac
›
Sušice
4min
6min
8min
14min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.538 €/m²
65 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.990 €
1.830 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 97