Pronađeno
1.941
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.000 €
1.750 €/m²
Jednoiposoban
·
52 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.500 €
1.500 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
3min
1min
4min
24min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
11 m²
·
3/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
5min
5min
16min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
8 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.567 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/8 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
4min
3min
3min
11min
Pogledaj oglas →
12
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
12 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
6 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
4/7 sprat
Kragujevac
›
Green kolonija
4min
2min
1min
18min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
1. Maj
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
8 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
4zida
420 €
6 €/m²
70 m²
Kragujevac
›
Šest Topola
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.093 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
4/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
1min
4min
25min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.125 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.901 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
13 €/m²
20 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Ilina Voda
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.750 €
2.250 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
← Prethodna
Strana 69 od 98