Pronađeno
1.941
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.765 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
676 €/m²
Dvosoban
·
74 m²
Kragujevac
›
Cerovac
6min
32min
5min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.400 €
1.546 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
5min
1min
1min
7min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
7 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
8 €/m²
Troiposoban
·
114 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.540 €
2.420 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
2.121 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
7min
4min
5min
15min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Stari Grad
4min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140 €
9 €/m²
15 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.750 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centralna radionica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
2.548 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.100 €/m²
Dvoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
4 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.800 €
10 €/m²
380 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.800 €
1.860 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
8/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 68 od 98