Pronađeno
1.941
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
996 €/m²
Četvorosoban
·
246 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Green kolonija
Pogledaj oglas →
575
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
575 €/m²
6 soba
·
200 m²
Kragujevac
›
Beloševac
5min
3min
8min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
55 m²
·
4/3 sprat
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110 €
7 €/m²
Jednosoban
·
16 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centralna Radionica
Pogledaj oglas →
700
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
700 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Kragujevac
›
Denino brdo
Pogledaj oglas →
1.6k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.553 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
Kragujevac
›
Denino brdo
Pogledaj oglas →
654
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
654 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Kragujevac
›
Bresnica
6min
2min
10min
12min
4zida
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/8 sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
1. Maj
2min
4min
5min
16min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
5min
5min
6min
17min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
4. sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
8 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.400 €
2.227 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.200 €
1.834 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.371 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.760 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
5min
4min
15min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 65 od 98