Pronađeno
1.941
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
10 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
202.000 €
1.683 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
1.857 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.702 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
4/6 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
5. sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.656 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.283 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
2min
1min
6min
20min
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
Kragujevac
›
Pivara
8min
3min
5min
2min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
1min
2min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.060 €/m²
150 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Lepa Brena
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
3min
2min
2min
9min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.987 €/m²
4.5 soba
·
78 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.950 €
1.240 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.900 €
2.243 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
7/7 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Kragujevac
›
Divostin
6min
16min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.950 €
13 €/m²
150 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230 €
9 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 64 od 98