Pronađeno
1.945
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
634
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.705 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bagremar
Pogledaj oglas →
873
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.900 €
873 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Kragujevac
›
Centar
3min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
443
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
443 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
807
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.220 €/m²
Petosoban
·
164 m²
Kragujevac
›
Sušice
4min
6min
8min
14min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.538 €/m²
65 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
2.082 €/m²
Trosoban
·
61 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
1min
2min
2min
21min
Pogledaj oglas →
800
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
800 €/m²
Dvosoban
·
250 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
572 €/m²
6 soba
·
173 m²
Kragujevac
›
Eko Park
Pogledaj oglas →
2k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.842 €/m²
6 soba
·
152 m²
Kragujevac
›
Stanovo
8min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.006 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
Kragujevac
›
Šest Topola
6min
2min
2min
21min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
676
/
634
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
676 €/m²
6 soba
·
170 m²
Kragujevac
›
Bagremar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
3.125 €/m²
80 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.143 €/m²
7 soba
·
140 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
583
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
583 €/m²
6 soba
·
300 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
5min
2min
2min
50min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
294.998 €
1.475 €/m²
6 soba
·
200 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.071 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Park Jezero
4min
5min
1min
20min
Pogledaj oglas →
893
/
617
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
893 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Kragujevac
›
Erdeč
4min
6min
34min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.467 €/m²
150 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
510
/
836
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.000 €
510 €/m²
Četvorosoban
·
241 m²
Kragujevac
›
Dragobraća
9min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 59 od 98