Pronađeno
1.945
oglasa
Sačuvaj pretragu
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
340 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
13 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
3.827 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
7/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.490 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.456 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.999 €
2.083 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
376
/
506
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
376 €/m²
Dvosoban
·
93 m²
Kragujevac
›
Resnik
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
3.030 €/m²
Četvorosoban
·
33 m²
Kragujevac
›
Cvetojevac
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
7 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
6.667 €/m²
Četvorosoban
·
24 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
5.143 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Kragujevac
›
Kolonija
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
7 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
355.000 €
684 €/m²
Četvorosoban
·
519 m²
Kragujevac
›
Pivara
2min
4min
4min
9min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.346 €/m²
52 m²
4zida
180.000 €
1.169 €/m²
Četvorosoban
·
154 m²
Kragujevac
›
Lekina Bara
5min
2min
8min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
363 €/m²
Četvorosoban
·
400 m²
Kragujevac
›
Grošnica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
1.846 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.999 €
500 €/m²
9 soba
·
420 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 58 od 98