Pronađeno
1.945
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.587 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
595
/
687
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
595 €/m²
Petosoban
·
269 m²
Kragujevac
›
Ćava
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
1.031 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
706 €/m²
Petosoban
·
262 m²
Kragujevac
›
Desimirovac
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
2min
4min
25min
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
5 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
625 €/m²
10 soba
·
400 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
4min
25min
Pogledaj oglas →
640
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
640 €/m²
7 soba
·
250 m²
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
602
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
602 €/m²
264 m²
Kragujevac
›
Korićani
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330.000 €
825 €/m²
9 soba
·
400 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
10 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
7/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
2min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
12 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
7 €/m²
Petosoban
·
120 m²
·
4. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
7/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
halooglasi
300.000 €
980 €/m²
4.5 soba
·
306 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
6/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 47 od 98