Pronađeno
1.945
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.742 €/m²
Petosoban
·
89 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
579
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
579 €/m²
6 soba
·
290 m²
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
801 €/m²
9 soba
·
312 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
383 €/m²
11 soba
·
470 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
806 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Kragujevac
›
Grošnica
Pogledaj oglas →
808
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
808 €/m²
Četvorosoban
·
52 m²
Kragujevac
›
Pivara
10min
3min
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.361 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
Kragujevac
›
Botunje
13min
12min
Pogledaj oglas →
988
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
988 €/m²
6 soba
·
162 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
7min
4min
4min
22min
Pogledaj oglas →
822
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
822 €/m²
Četvorosoban
·
213 m²
Kragujevac
›
Vinogradi
4min
5min
4min
28min
Pogledaj oglas →
854
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
854 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
405
/
617
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
405 €/m²
Trosoban
·
168 m²
Kragujevac
›
Erdeč
10min
5min
5min
46min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.434 €/m²
76 m²
·
4/13 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
455.000 €
1.362 €/m²
334 m²
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
751
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
751 €/m²
6 soba
·
273 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
902
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
902 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
2k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
2.000 €/m²
6 soba
·
245 m²
Kragujevac
›
Stanovo
8min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
649
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
649 €/m²
6 soba
·
239 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Ilićevo
Pogledaj oglas →
517
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
517 €/m²
8 soba
·
300 m²
4zida
350.000 €
1.051 €/m²
333 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 44 od 98