Pronađeno
1.945
4zida
180.000 €
586 €/m²
Petosoban
·
307 m²
Kragujevac
›
Desimirovac
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.343 €/m²
Trosoban
·
134 m²
4zida
81.000 €
3.240 €/m²
Četvorosoban
·
25 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Kutlovo
11min
28min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
836
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.900 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
4zida
85.000 €
370 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Kragujevac
›
Ilina Voda
6min
5min
12min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Stara zvezda
7min
2min
7min
32min
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
1min
6min
20min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
48 m²
4zida
175.000 €
1.636 €/m²
107 m²
·
5/2 sprat
Kragujevac
›
Gornje Jarušice
13min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
4min
4min
17min
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.227 €/m²
6 soba
·
119 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.209 €/m²
43 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
1.3k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.263 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Kragujevac
›
Ilićevo
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
3min
2min
11min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
4min
4min
5min
22min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.033 €/m²
7 soba
·
213 m²
Kragujevac
›
Ilićevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 43 od 98