Pronađeno
1.945
4zida
130.000 €
3.023 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Vinogradi
4min
8min
8min
32min
Pogledaj oglas →
955
/
955
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
955 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Kragujevac
›
Male Pčelice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.000 €
1.054 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.039 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.500 €
750 €/m²
8 soba
·
330 m²
Kragujevac
›
Pivara
5min
3min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.692 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
9/10 sprat
Kragujevac
›
Jabučje
4zida
44.000 €
346 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Kragujevac
›
Gornja Sabanta
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
4.650 €/m²
Četvorosoban
·
40 m²
Kragujevac
›
Vinogradi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
578 €/m²
9 soba
·
519 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.9k
/
634
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.931 €/m²
Petosoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Bagremar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.712 €/m²
6 soba
·
73 m²
·
8/8 sprat
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj oglas →
806
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
806 €/m²
Četvorosoban
·
186 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
7 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210 €
4 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/10 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
9 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
Kragujevac
›
Sušica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
2min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.000 €
1.284 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Kragujevac
›
Stanovo
8min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
940 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Kamenica
Pogledaj oglas →
1.2k
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.238 €/m²
Petosoban
·
101 m²
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 98