Pronađeno
1.945
4zida
265.000 €
2.500 €/m²
106 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.528 €/m²
36 m²
4zida
330.000 €
745 €/m²
443 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.2k
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.188 €/m²
181 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.584.000 €
2.400 €/m²
660 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
6 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.706 €/m²
85 m²
·
6/1 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
500 €/m²
130 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Drača
3min
1min
44min
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Vašarište
7min
1min
6min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
375.000 €
434 €/m²
864 m²
·
Suteren
Kragujevac
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
80 m²
4zida
80.500 €
2.118 €/m²
38 m²
·
5/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
82 €/m²
1100 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Donje Komarice
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
3.235 €/m²
17 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
223.500 €
1.500 €/m²
149 m²
4zida
1.400.000 €
1.126 €/m²
1243 m²
Kragujevac
›
Lužnice
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
5 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šest Topola
5min
6min
5min
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.208 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Kragujevac
›
Mala Vaga
1min
1min
2min
9min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 41 od 98