Pronađeno
1.945
4zida
87.500 €
2.303 €/m²
38 m²
4zida
700.000 €
875 €/m²
800 m²
Kragujevac
›
Korićani
4min
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.000 €
1.438 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/1 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
5min
5min
7min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.300 €
1.219 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
4zida
195.100 €
1.478 €/m²
132 m²
4zida
640.000 €
4.000 €/m²
160 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.000 €
1.979 €/m²
141 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
857
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
857 €/m²
280 m²
Kragujevac
›
Vinogradi
Pogledaj oglas →
1.3k
/
636
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.300 €/m²
100 m²
Kragujevac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.780 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
208
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
208 €/m²
236 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
5 €/m²
Petosoban
·
112 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
638 €/m²
8 soba
·
323 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
6/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
1.5k
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
268.000 €
1.464 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
753
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
753 €/m²
6 soba
·
186 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
819 €/m²
7 soba
·
598 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
3/1 sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Ozon
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 40 od 98