Pronađeno
1.945
4zida
515.000 €
954 €/m²
540 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
2.715 €/m²
221 m²
4zida
53.000 €
2.038 €/m²
26 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
10min
15min
42min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
13
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
13 €/m²
Jednosoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
2min
5min
3min
14min
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
11 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
10min
15min
42min
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Jednosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
8 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
591 €/m²
389 m²
Kragujevac
›
Ljubine Livade
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
10 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
2min
1min
1min
13min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Stari Grad
6min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
6 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Palilule
4min
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
25
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
25 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
305.000 €
2.675 €/m²
114 m²
4zida
117.000 €
1.300 €/m²
90 m²
4zida
16.000 €
1.143 €/m²
14 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 39 od 98