Pronađeno
1.945
oglasa
Sačuvaj pretragu
743
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
743 €/m²
Četvorosoban
·
296 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
636 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Kragujevac
›
Cerovac
4min
32min
1min
Pogledaj oglas →
1k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.030 €/m²
6 soba
·
200 m²
Kragujevac
›
Maršić
6min
3min
30min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
378 €/m²
10 soba
·
450 m²
Kragujevac
›
Desimirovac
7min
6min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
581 €/m²
12 soba
·
430 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
857 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
6min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.556 €/m²
45 m²
·
1/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
765
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
765 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
432
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
432 €/m²
220 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950 €
10 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
5. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
10min
15min
42min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
448
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
448 €/m²
290 m²
Kragujevac
›
Maršić
Pogledaj oglas →
500
/
586
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
500 €/m²
180 m²
Kragujevac
›
Stara zvezda
7min
2min
7min
32min
Pogledaj oglas →
997
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.500 €
997 €/m²
6 soba
·
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.025 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kragujevac
›
Korićani
7min
8min
9min
Pogledaj oglas →
8.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
410.000 €
8.200 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Kragujevac
›
Centar
4zida
350.000 €
4.375 €/m²
80 m²
4zida
250.000 €
463 €/m²
9 soba
·
540 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.325 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 37 od 98