Pronađeno
1.945
4zida
335.450 €
3.607 €/m²
93 m²
4zida
125.000 €
1.786 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
2min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
375 €/m²
800 m²
Kragujevac
›
Botunje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.000 €
1.000 €/m²
14 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
306.180 €
3.002 €/m²
102 m²
4zida
62.000 €
2.000 €/m²
31 m²
4zida
190.000 €
844 €/m²
225 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
862 €/m²
58 m²
4zida
1.200.000 €
2.239 €/m²
536 m²
Kragujevac
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.913 €/m²
23 m²
4zida
80.500 €
2.118 €/m²
38 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
5min
3min
3min
6min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.000 €
2.505 €/m²
95 m²
4zida
164.900 €
485 €/m²
340 m²
4zida
455.000 €
1.449 €/m²
6 soba
·
314 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.938 €/m²
48 m²
4zida
445.000 €
1.138 €/m²
391 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
531 €/m²
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Košutnjak
Pogledaj oglas →
2.2k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
2.236 €/m²
72 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Petrovac
8min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.083 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
3.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.608 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Kragujevac
›
Korićani
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 35 od 98