Pronađeno
1.945
4zida
250.000 €
781 €/m²
11 soba
·
320 m²
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.088 €/m²
6 soba
·
193 m²
Kragujevac
›
Korićani
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
6.500 €/m²
8 soba
·
40 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
825
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
4min
9min
6min
36min
Pogledaj oglas →
733
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
733 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
667 €/m²
450 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
1.3k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.274 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
617
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.755 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
Kragujevac
›
Erdeč
4min
6min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
6.500 €/m²
Četvorosoban
·
40 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
1.719 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Kragujevac
›
Palilule
1min
3min
5min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
1.037 €/m²
67 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Lužnice
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.364 €/m²
6 soba
·
110 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bubanj
2min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.778 €/m²
45 m²
4zida
289.000 €
2.050 €/m²
141 m²
4zida
450.000 €
900 €/m²
500 m²
Kragujevac
›
Maršić
3min
3min
30min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
342 €/m²
730 m²
Kragujevac
›
Stanovo
3min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.609 €/m²
46 m²
4zida
75.000 €
3.571 €/m²
21 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 34 od 98