Pronađeno
1.945
oglasa
Sačuvaj pretragu
747
/
586
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
747 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Kragujevac
›
Stara zvezda
Pogledaj oglas →
833
/
833
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
833 €/m²
6 soba
·
186 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
3min
4min
4min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
36.900 €
321 €/m²
115 m²
Kragujevac
›
Korman
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
600 €/m²
15 soba
·
350 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
60 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.000 €/m²
160 m²
4zida
37.500 €
1.500 €/m²
25 m²
4zida
120.000 €
2.553 €/m²
47 m²
4zida
84.000 €
3.500 €/m²
24 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
2.000 €/m²
38 m²
4zida
235.000 €
2.474 €/m²
95 m²
4zida
279.000 €
930 €/m²
300 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
647
/
647
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.000 €
647 €/m²
6 soba
·
207 m²
Kragujevac
›
Veliko Polje
10min
6min
7min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.371 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
Kragujevac
›
Pivara
4min
6min
6min
10min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
3.105 €/m²
95 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
64 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/6 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 98