Pronađeno
1.933
halooglasi
550 €
15 €/m²
36 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
6 €/m²
100 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
9 €/m²
74 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
9 €/m²
79 m²
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
3 €/m²
480 m²
Kragujevac
›
Korman
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
8 €/m²
240 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
588 €
12 €/m²
49 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.100 €
6 €/m²
540 m²
Kragujevac
›
Cerovac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.413 €
1.748 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
9 €/m²
130 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.000 €
2.568 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
2.157 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.000 €
1.775 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
2k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
2.128 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.000 €
1.400 €/m²
Dvoiposoban
·
75 m²
·
2/10 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.938 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
64.41 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.842 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
2.178 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 3 od 97