Pronađeno
1.945
4zida
1.100.000 €
519 €/m²
2120 m²
Kragujevac
›
Bagremar
4min
2min
1min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
3.426 €/m²
54 m²
4zida
66.400 €
1.443 €/m²
46 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
4zida
120.000 €
1.333 €/m²
90 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
1min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
1.778 €/m²
18 m²
4zida
86.400 €
1.878 €/m²
46 m²
4zida
980.000 €
1.664 €/m²
589 m²
4zida
190.740 €
2.244 €/m²
85 m²
4zida
55.000 €
2.200 €/m²
25 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
2min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.500 €
2.500 €/m²
107 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
5min
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
3.064 €/m²
47 m²
4zida
120.000 €
2.400 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stari Grad
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
2.640 €/m²
50 m²
4zida
582.000 €
3.000 €/m²
194 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
4min
3min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.333 €/m²
45 m²
4zida
90.000 €
1.875 €/m²
48 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
8min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.600 €
1.800 €/m²
117 m²
4zida
900.000 €
7.087 €/m²
127 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
4zida
33.000 €
1.833 €/m²
18 m²
4zida
60.000 €
1.200 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 28 od 98