Pronađeno
1.945
4zida
45.000 €
1.957 €/m²
23 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
4min
1min
3min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
620.000 €
1.033 €/m²
600 m²
Kragujevac
›
Industrijska Zona
6min
5min
11min
28min
4zida
120.000 €
2.500 €/m²
48 m²
4zida
300.000 €
909 €/m²
330 m²
4zida
80.500 €
1.298 €/m²
62 m²
4zida
400.000 €
1.538 €/m²
260 m²
4zida
18.000 €
1.500 €/m²
12 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
875 €/m²
32 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
737 €/m²
95 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Palilule
2min
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
1.364 €/m²
11 m²
4zida
150.000 €
375 €/m²
400 m²
4zida
30.000 €
1.250 €/m²
24 m²
4zida
89.000 €
1.203 €/m²
74 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.667 €/m²
60 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
3.529 €/m²
68 m²
4zida
145.635 €
2.648 €/m²
55 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
8min
4min
4min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
422.000 €
2.079 €/m²
203 m²
4zida
150.000 €
150 €/m²
1000 m²
4zida
4.057.650 €
450 €/m²
9017 m²
4zida
3.000.000 €
436 €/m²
6879 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar preko Lepenice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 98