Pronađeno
1.945
4zida
49.000 €
1.815 €/m²
27 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.316 €/m²
152 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.000 €
7.980 €/m²
50 m²
4zida
237.000 €
1.795 €/m²
132 m²
4zida
174.000 €
2.000 €/m²
87 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.500 €/m²
52 m²
4zida
7.900 €
608 €/m²
13 m²
·
1/1 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
811 €/m²
185 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
1min
5min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200.000 €
3.200 €/m²
375 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.083 €/m²
120 m²
4zida
350.000 €
2.652 €/m²
132 m²
4zida
360.000 €
1.500 €/m²
240 m²
4zida
1.500.000 €
3.989 €/m²
376 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Petrovac
9min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.500 €/m²
90 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
4min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.500 €
1.373 €/m²
79 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
1min
7min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.442 €/m²
52 m²
4zida
40.000 €
690 €/m²
58 m²
4zida
250.408 €
2.159 €/m²
116 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
5min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.051 €/m²
59 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
3min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
890 €/m²
236 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Sunčani breg
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 98