Pronađeno
1.933
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
9 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
8/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
8 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
100/2 sprat
Kragujevac
›
Sušice
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
4min
3min
6min
23min
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
1. Maj
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
4 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
8 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Veliki Park
5min
5min
4min
4min
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
4zida
80.500 €
1.298 €/m²
62 m²
4zida
400.000 €
1.538 €/m²
260 m²
4zida
18.000 €
1.500 €/m²
12 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
875 €/m²
32 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
737 €/m²
95 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Palilule
2min
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
1.364 €/m²
11 m²
4zida
150.000 €
375 €/m²
400 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Grošnica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 97