Pronađeno
1.933
oglasa
Sačuvaj pretragu
798
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.500 €
798 €/m²
Trosoban
·
52 m²
Kragujevac
›
Pivara
4min
3min
4min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
286 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
750
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
750 €/m²
120 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.000 €
1.077 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
Kragujevac
›
Stanovo
4zida
27.000 €
458 €/m²
Četvorosoban
·
59 m²
Kragujevac
›
Gornja Sabanta
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
2min
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
515.000 €
954 €/m²
540 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
591 €/m²
389 m²
Kragujevac
›
Ljubine Livade
Pogledaj oglas →
857
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
857 €/m²
280 m²
Kragujevac
›
Vinogradi
Pogledaj oglas →
1.3k
/
636
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.300 €/m²
100 m²
Kragujevac
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.780 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
208
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
208 €/m²
236 m²
4zida
206.000 €
638 €/m²
8 soba
·
323 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.5k
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
268.000 €
1.464 €/m²
Četvorosoban
·
183 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
753
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
753 €/m²
6 soba
·
186 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490.000 €
819 €/m²
7 soba
·
598 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.528 €/m²
36 m²
4zida
330.000 €
745 €/m²
443 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.2k
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.000 €
1.188 €/m²
181 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
500 €/m²
130 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Drača
3min
1min
44min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 97