Pronađeno
1.933
oglasa
Sačuvaj pretragu
221
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
221 €/m²
281 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
5min
2min
2min
50min
Pogledaj oglas →
743
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
743 €/m²
Četvorosoban
·
296 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
636 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Kragujevac
›
Cerovac
4min
32min
1min
Pogledaj oglas →
1k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.030 €/m²
6 soba
·
200 m²
Kragujevac
›
Maršić
6min
3min
30min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
378 €/m²
10 soba
·
450 m²
Kragujevac
›
Desimirovac
7min
6min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
581 €/m²
12 soba
·
430 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
857 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
6min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
765
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
765 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
448
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
448 €/m²
290 m²
Kragujevac
›
Maršić
Pogledaj oglas →
500
/
586
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
500 €/m²
180 m²
Kragujevac
›
Stara zvezda
7min
2min
7min
32min
Pogledaj oglas →
997
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.500 €
997 €/m²
6 soba
·
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.025 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Kragujevac
›
Korićani
7min
8min
9min
Pogledaj oglas →
8.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
410.000 €
8.200 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
8/8 sprat
Kragujevac
›
Bubanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
463 €/m²
9 soba
·
540 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.325 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
890
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
890 €/m²
8 soba
·
281 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.500 €
530 €/m²
350 m²
Kragujevac
›
Šumarice
5min
2min
2min
50min
Pogledaj oglas →
808
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
808 €/m²
Četvorosoban
·
52 m²
Kragujevac
›
Pivara
10min
3min
4min
6min
Pogledaj oglas →
931
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
931 €/m²
Petosoban
·
145 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 97