Pronađeno
1.933
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.083 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
3.6k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.608 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Kragujevac
›
Korićani
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
475 €/m²
11 soba
·
400 m²
4zida
298.000 €
925 €/m²
322 m²
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.308 €/m²
130 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Lužnice
Pogledaj oglas →
461
/
586
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
461 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Kragujevac
›
Stara zvezda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
514 €/m²
9 soba
·
360 m²
Kragujevac
›
Veliko Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
266 €/m²
64 m²
Kragujevac
›
Čumić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
400 €/m²
Dvosoban
·
100 m²
Kragujevac
›
Botunje
12min
11min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.818 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
455.000 €
1.164 €/m²
6 soba
·
391 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
600 €/m²
1000 m²
Kragujevac
›
Čumić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
411 €/m²
158 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Grošnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
875 €/m²
400 m²
·
3/2 sprat
Kragujevac
›
Stara zvezda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
700 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kragujevac
›
Korman
Pogledaj oglas →
1.3k
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.000 €
1.333 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kragujevac
›
Stanovo
8min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
500
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
500 €/m²
240 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Korićani
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
1.240 €/m²
6 soba
·
250 m²
Kragujevac
›
Sušica
4min
2min
4min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
667 €/m²
330 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Maršić
6min
3min
30min
40min
Pogledaj oglas →
650
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
650 €/m²
300 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Stanovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 97