Pronađeno
1.933
4zida
215.000 €
269 €/m²
800 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Korićani
4min
3min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
1.581 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
3min
4min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
781 €/m²
11 soba
·
320 m²
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.000 €
1.088 €/m²
6 soba
·
193 m²
Kragujevac
›
Korićani
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
6.500 €/m²
8 soba
·
40 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
825
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
4min
9min
6min
36min
Pogledaj oglas →
733
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
733 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
667 €/m²
450 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
1.3k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.274 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.755 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
Kragujevac
›
Erdeč
4min
6min
34min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.476 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
1.719 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
Kragujevac
›
Palilule
1min
3min
5min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
1.037 €/m²
67 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Lužnice
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.364 €/m²
6 soba
·
110 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.900 €
485 €/m²
340 m²
4zida
455.000 €
1.449 €/m²
6 soba
·
314 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.938 €/m²
48 m²
4zida
445.000 €
1.138 €/m²
391 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
531 €/m²
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Košutnjak
Pogledaj oglas →
2.2k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.000 €
2.236 €/m²
72 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Petrovac
8min
9min
17min
41min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 97