Pronađeno
1.933
4zida
210.000 €
600 €/m²
13 soba
·
350 m²
Kragujevac
›
Denino Brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
2.480 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
671 €/m²
522 m²
Kragujevac
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
482
/
636
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
482 €/m²
56 m²
Kragujevac
6min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
710
/
807
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
710 €/m²
Petosoban
·
176 m²
Kragujevac
›
Sušice
3min
3min
3min
15min
Pogledaj oglas →
612
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
612 €/m²
9 soba
·
245 m²
Kragujevac
›
Centar
5min
1min
4min
44min
Pogledaj oglas →
897
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
897 €/m²
Petosoban
·
145 m²
4zida
51.500 €
390 €/m²
132 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Kamenica
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
1.333 €/m²
7 soba
·
210 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.579 €/m²
76 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
536
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
536 €/m²
10 soba
·
280 m²
4zida
175.000 €
4.167 €/m²
Četvorosoban
·
42 m²
Kragujevac
›
Šumarice
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.000 €
1.171 €/m²
35 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
978
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
978 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
4zida
85.000 €
1.012 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Kragujevac
›
Baljkovac
4zida
258.000 €
748 €/m²
Trosoban
·
345 m²
Kragujevac
›
Vinogradi
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
2.1k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
2.147 €/m²
Petosoban
·
177 m²
Kragujevac
›
Ilićevo
2min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
513 €/m²
390 m²
Kragujevac
›
Šest Topola
3min
3min
4min
18min
Pogledaj oglas →
600
/
586
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
600 €/m²
150 m²
Kragujevac
›
Stara zvezda
Pogledaj oglas →
625
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
625 €/m²
96 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 97