Pronađeno
1.933
4zida
450.000 €
1.250 €/m²
360 m²
4zida
195.000 €
591 €/m²
330 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.667 €/m²
60 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
989
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
989 €/m²
90 m²
4zida
100.000 €
133 €/m²
750 m²
4zida
300.000 €
750 €/m²
11 soba
·
400 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
1min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.000 €/m²
350 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
3min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
684 €/m²
380 m²
4zida
140.000 €
318 €/m²
440 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
4min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.905 €/m²
Četvorosoban
·
63 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
2min
2min
2min
2min
Pogledaj oglas →
646
/
647
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
646 €/m²
6 soba
·
240 m²
Kragujevac
›
Veliko Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
759 €/m²
7 soba
·
303 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Šumarice
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
433 €/m²
300 m²
Kragujevac
›
Opornica
10min
1min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.591 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
Kragujevac
›
Stara Radnička Kolonija
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
1.635 €/m²
63 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
833
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
833 €/m²
12 soba
·
300 m²
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
692
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
692 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.650 €/m²
8 soba
·
100 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Botanička Bašta
4min
2min
12min
22min
Pogledaj oglas →
816
/
823
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
816 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Kragujevac
›
Beloševac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
1.625 €/m²
400 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 97