Pronađeno
1.933
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
801
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.378 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Ilićevo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.900 €
2.159 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Park Jezero
4min
5min
1min
20min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
886
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.563 €/m²
160 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
4min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
867 €/m²
7 soba
·
346 m²
Kragujevac
›
Pivara
5min
4min
5min
8min
Pogledaj oglas →
600
/
776
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
250 m²
4zida
230.000 €
460 €/m²
6 soba
·
500 m²
Kragujevac
›
Divostin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
370 €/m²
Četvorosoban
·
230 m²
Kragujevac
›
Ilina Voda
6min
5min
12min
9min
Pogledaj oglas →
623
/
825
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
623 €/m²
257 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Denino Brdo
3min
7min
1min
34min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
634
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
1.465 €/m²
7 soba
·
198 m²
Kragujevac
›
Bagremar
7min
1min
6min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
629 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Kragujevac
›
Trešnjevak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
7.619 €/m²
21 m²
Kragujevac
›
Petrovac
Pogledaj oglas →
342
/
506
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
342 €/m²
Četvorosoban
·
193 m²
Kragujevac
›
Resnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
750 €/m²
8 soba
·
400 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
506
/
506
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
506 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Kragujevac
›
Resnik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
909
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
1.095 €/m²
Četvorosoban
·
274 m²
Kragujevac
›
Maršić
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
2.019 €/m²
54 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Palilule
6min
3min
4min
12min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
540.000 €
831 €/m²
Četvorosoban
·
650 m²
Kragujevac
›
Bagremar
4min
3min
2min
29min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.176 €/m²
187 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
753
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.000 €
753 €/m²
300 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 97