Pronađeno
53
4zida
330.000 €
745 €/m²
443 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.500 €
750 €/m²
8 soba
·
330 m²
Kragujevac
›
Pivara
5min
3min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
578 €/m²
9 soba
·
519 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.4k
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.434 €/m²
76 m²
·
4/13 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
737
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
737 €/m²
Trosoban
·
57 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
9
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.635 €
2.648 €/m²
55 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
8min
4min
4min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.740 €
2.244 €/m²
85 m²
4zida
330.000 €
825 €/m²
9 soba
·
400 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.400 €
10 €/m²
140 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
9 €/m²
100 m²
4zida
1.099 €
7 €/m²
160 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.000 €
1.827 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
3min
4min
4min
7min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.000 €
1.683 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
Kragujevac
›
Pivara
8min
3min
5min
2min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
62.000 €
1.938 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
5/9 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
730
/
897
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.900 €
730 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200.000 €
2.222 €/m²
Jednosoban
·
90 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Pivara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 2 od 3