Pronađeno
31
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.250 €
1.750 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
2/6 sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.987 €/m²
4.5 soba
·
78 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/8 sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
5 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
36.000 €
600 €/m²
60 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300.000 €
769 €/m²
8 soba
·
390 m²
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
4.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
238.000 €
4.760 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.000 €
514 €/m²
350 m²
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
580
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
69.000 €
580 €/m²
119 m²
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
209.000 €
373 €/m²
11 soba
·
560 m²
Kragujevac
›
Palilule
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
440 €
8 €/m²
55 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Palilule
8min
2min
4min
26min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2