Pronađeno
65
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
48 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/9 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
6 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/8 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
7 €/m²
240 m²
4zida
2.300 €
11 €/m²
210 m²
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900 €
7 €/m²
270 m²
Kragujevac
›
Mala Vaga
1min
4min
2min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
142 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
4min
1min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
80 m²
4zida
2.000 €
8 €/m²
240 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.200 €
1.600 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.340 €
1.732 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.962 €
1.765 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.207 €
1.660 €/m²
Četvorosoban
·
67 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.900 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
1.538 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
10/10 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.050 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
4min
2min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.548 €
1.650 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.100 €
1.300 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
4zida
40.000 €
690 €/m²
58 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Mala Vaga
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4