Pronađeno
131
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.537 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
12/16 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
2min
1min
15min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
4min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
5/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
2.593 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/10 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
2.279 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.000 €
2.372 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/6 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.500 €
1.760 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
53 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
8
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Erdoglija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 7