Pronađeno
10
4zida
900 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
893
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
893 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
Kragujevac
›
Erdeč
4min
6min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
667 €/m²
450 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
1.8k
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
1.755 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
Kragujevac
›
Erdeč
4min
6min
34min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
2.476 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
405
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
405 €/m²
Trosoban
·
168 m²
Kragujevac
›
Erdeč
10min
5min
5min
46min
Pogledaj oglas →
512
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
512 €/m²
166 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Erdeč
49min
Pogledaj oglas →
484
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
484 €/m²
Trosoban
·
93 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj oglas →
617
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
617 €/m²
Trosoban
·
300 m²
Kragujevac
›
Erdeč
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
696
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.026 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
Kragujevac
›
Erdeč