Pronađeno
635
4zida
75.000 €
3.571 €/m²
21 m²
4zida
125.000 €
1.786 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
2min
2min
1min
17min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
4zida
14.000 €
1.000 €/m²
14 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
306.180 €
3.002 €/m²
102 m²
4zida
62.000 €
2.000 €/m²
31 m²
4zida
190.000 €
844 €/m²
225 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.000 €
2.505 €/m²
95 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
64 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
13 €/m²
15 m²
4zida
115.000 €
2.556 €/m²
45 m²
·
1/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
4.375 €/m²
80 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
2.715 €/m²
221 m²
4zida
53.000 €
2.038 €/m²
26 m²
4zida
305.000 €
2.675 €/m²
114 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
4zida
16.000 €
1.143 €/m²
14 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
2.303 €/m²
38 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 32