Pronađeno
635
4zida
15.000 €
1.364 €/m²
11 m²
4zida
30.000 €
1.250 €/m²
24 m²
4zida
89.000 €
1.203 €/m²
74 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
2.667 €/m²
60 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
3.529 €/m²
68 m²
4zida
422.000 €
2.079 €/m²
203 m²
4zida
185.000 €
3.426 €/m²
54 m²
4zida
120.000 €
1.333 €/m²
90 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
1min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
1.778 €/m²
18 m²
4zida
980.000 €
1.664 €/m²
589 m²
4zida
55.000 €
2.200 €/m²
25 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
2min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.500 €
2.500 €/m²
107 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
5min
5min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
3.064 €/m²
47 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/10 sprat
Kragujevac
›
Centar
4zida
132.000 €
2.640 €/m²
50 m²
4zida
582.000 €
3.000 €/m²
194 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
4min
3min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900.000 €
7.087 €/m²
127 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
4zida
33.000 €
1.833 €/m²
18 m²
4zida
60.000 €
1.200 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
14.900 €
1.355 €/m²
11 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
5min
3min
2min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 32