Pronađeno
643
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
2min
1min
10min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
3min
1min
1min
15min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
1min
8min
22min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
7/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
66 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
3min
2min
11min
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
4/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
650 €
10 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
8 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
4/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
2min
1min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
32.000 €
1.455 €/m²
22 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
1.958 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.999 €
2.385 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.081 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
2.103 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
Kragujevac
›
Centar
5min
5min
6min
17min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.500 €
1.244 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
3min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.909 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 33