Pronađeno
643
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
11.000 €
917 €/m²
Četvorosoban
·
12 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
50 €
4 €/m²
12 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
60 €
5 €/m²
12 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.368 €
2.187 €/m²
4.5 soba
·
93 m²
·
6/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.900 €
2.876 €/m²
Jednoiposoban
·
25 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
9 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
6/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
1min
2min
7min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
64 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
10/14 sprat
Kragujevac
›
Centar
5min
3min
2min
6min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.382 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
11/13 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.075 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.358 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
1min
3min
12min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.634 €/m²
Petosoban
·
153 m²
Kragujevac
›
Centar
5min
7min
12min
35min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
3/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
5min
5min
7min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 31 od 33