Pronađeno
635
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.346 €/m²
52 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
873
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.900 €
873 €/m²
Trosoban
·
103 m²
Kragujevac
›
Centar
3min
2min
6min
47min
Pogledaj oglas →
443
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
443 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
294.998 €
1.475 €/m²
6 soba
·
200 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
753
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.000 €
753 €/m²
300 m²
4zida
450.000 €
1.250 €/m²
360 m²
4zida
650.000 €
1.625 €/m²
400 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
2.480 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
612
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
612 €/m²
9 soba
·
245 m²
Kragujevac
›
Centar
5min
1min
4min
44min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.579 €/m²
76 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
1.405 €/m²
Petosoban
·
220 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.296 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
920
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
920 €/m²
7 soba
·
250 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.999 €
2.083 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Kragujevac
›
Centar
2min
4min
4min
13min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
1.622 €/m²
222 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
455.000 €
1.449 €/m²
6 soba
·
314 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
445.000 €
1.138 €/m²
391 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
455.000 €
1.164 €/m²
6 soba
·
391 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
743
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
743 €/m²
Četvorosoban
·
296 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 32