Pronađeno
635
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
5min
1min
4min
25min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
4. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
3 €/m²
400 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
8min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
2.604 €/m²
96 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.500 €
2.326 €/m²
Jednoiposoban
·
72 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290 €
10 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
6 €/m²
150 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
2min
2min
6min
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
5 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.656 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
8 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
1min
2min
1min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.950 €
13 €/m²
150 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
8 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.400 €
2.227 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.371 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
2min
19min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 23 od 32