Pronađeno
635
4zida
78.000 €
1.500 €/m²
52 m²
4zida
150.000 €
811 €/m²
185 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
1min
5min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200.000 €
3.200 €/m²
375 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.083 €/m²
120 m²
4zida
350.000 €
2.652 €/m²
132 m²
4zida
360.000 €
1.500 €/m²
240 m²
4zida
108.500 €
1.373 €/m²
79 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
1min
7min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.408 €
2.159 €/m²
116 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
5min
1min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.051 €/m²
59 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
3min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.957 €/m²
23 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
4min
1min
3min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.500 €/m²
48 m²
4zida
300.000 €
909 €/m²
330 m²
4zida
44.000 €
1.913 €/m²
23 m²
4zida
399.000 €
7.980 €/m²
50 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1. sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
1min
3min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.500 €
1.755 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.652 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
3min
3min
13min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
1.739 €/m²
Garsonjera
·
46 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
4 €/m²
Troiposoban
·
110 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 32