Pronađeno
635
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.600 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.200 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
2.313 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.558 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.667 €/m²
5.5 soba
·
270 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.800 €
1.900 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.041 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
3min
2min
5min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.219 €/m²
6 soba
·
160 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.400 €
1.900 €/m²
Garsonjera
·
46 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.500 €
2.500 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
3/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.400 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.200 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
3/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.600 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
4min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.400 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.210 €
2.090 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
3/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.055 €/m²
Dvoiposoban
·
73 m²
·
5/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.436 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.000 €
2.443 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 32