Pronađeno
635
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnineplaninvest.com
79.000 €
1.580 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
29
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
status-realestate.rs
1.750 €
29 €/m²
Jednosoban
·
61 m²
·
4. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
1.490 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
13 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
7 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
4/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.615 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
1.438 €/m²
6 soba
·
160 m²
·
1/1 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.667 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.000 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
1/7 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.552 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
4/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.800 €
2.100 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
Kragujevac
›
Centar
6min
3min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
2.677 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
1/10 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320.430 €
2.210 €/m²
Trosoban
·
145 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
6min
4min
3min
6min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.000 €
2.256 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
5/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
218.000 €
1.912 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
3/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.787 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
10/23 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
3/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.900 €
3.564 €/m²
Garsonjera
·
14 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 32