Pronađeno
635
oglasa
Sačuvaj pretragu
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
8 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
8 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
11 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
100 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/6 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
4/12 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
2.500 €/m²
106 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.000 €/m²
80 m²
4zida
80.500 €
2.118 €/m²
38 m²
·
5/8 sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
3.235 €/m²
17 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
9min
14min
42min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.620 €
2.060 €/m²
27 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Centar
6min
3min
1min
8min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950 €
10 €/m²
Petosoban
·
100 m²
·
5. sprat
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Kragujevac
›
Centar
6min
10min
15min
42min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Centar
2min
7min
1min
11min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 32