Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.200 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
Pogledaj oglas →
751
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
751 €/m²
6 soba
·
273 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
829 €/m²
10 soba
·
350 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
880
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
880 €/m²
Dvosoban
·
83 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
6
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
4zida
195.100 €
1.478 €/m²
132 m²
4zida
85.300 €
1.219 €/m²
70 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
5min
4min
7min
22min
4zida
640.000 €
4.000 €/m²
160 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
986 €/m²
70 m²
4zida
300 €
8 €/m²
40 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
3min
4min
4min
17min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
5 €/m²
Trosoban
·
120 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
1.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.860 €/m²
Petosoban
·
86 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
432
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
432 €/m²
220 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
654
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
654 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Kragujevac
›
Bresnica
6min
2min
10min
12min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.026 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.150 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kragujevac
›
Bresnica
8min
1min
1min
33min
Pogledaj oglas →
600
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
150.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
192.000 €
1.371 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
73.000 €
1.352 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
1.050 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kragujevac
›
Bresnica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3