Pronađeno
102
halooglasi
300.000 €
980 €/m²
4.5 soba
·
306 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
824
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
824 €/m²
Petosoban
·
267 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
625 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.274 €/m²
Trosoban
·
106 m²
·
2. sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
1.456 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
7 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.500 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
5/5 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.974 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
1.316 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.875 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
6min
3min
5min
20min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.763 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4/4 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
4min
2min
2min
19min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.774 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
2.333 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/6 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
3min
5min
1min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.500 €
1.583 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
6/6 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
5min
4min
7min
27min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.500 €
1.634 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
4min
4min
3min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.374 €
1.568 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
3/3 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.349 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
4/11 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
2min
4min
3min
18min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.500 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.000 €
1.659 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
Prizemlje
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
3.250 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Kragujevac
›
Aerodrom
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 6