Pronađeno
614
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
39.600 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.000 €
1.750 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Kopaonik
›
Treska
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.333 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.500 €
4.500 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
3. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
141.900 €
4.300 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
1.625 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
1/1 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
32.000 €
1.600 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
7/7 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.800 €
1.556 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
1/8 sprat
Kopaonik
›
Lisina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
1.727 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.286 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Kopaonik
›
Sunčani vrhovi
Pogledaj oglas →
4.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
146.500 €
4.309 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
2/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
449.000 €
2.245 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
186.000 €
1.860 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
5.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
359.900 €
5.900 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
4/3 sprat
Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
78.880 €
2.465 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3/7 sprat
Kopaonik
›
Kraljevi čardaci
Pogledaj oglas →
5.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.000 €
5.238 €/m²
Jednoiposoban
·
21 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.000 €
1.161 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
5/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.400 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
3. sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.403 €/m²
Dvosoban
·
32.07 m²
·
7/7 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 27 od 31