Pronađeno
135
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.432 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.600 €
2.400 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.292 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
29min
11min
29min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
2.163 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.500 €
2.167 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
2.368 €/m²
Jednosoban
·
19 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420.000 €
4.667 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.500 €
2.203 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
2/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
362.395 €
5.575 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
408.540 €
5.521 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
313.060 €
5.492 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Centar
30min
2min
13min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.560 €
2.040 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.315 €
3.243 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.558 €
3.322 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
2.143 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.000 €
4.185 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.000 €
4.206 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/6 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
1.926 €/m²
Jednoiposoban
·
27 m²
·
2/5 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
237.234 €
3.801 €/m²
Trosoban
·
62.42 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
4.000 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 7