Pronađeno
51
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.667 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
2.433 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
4/6 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.745 €/m²
Jednoiposoban
·
51 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
31min
4min
13min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.973 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
41min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.200 €
2.400 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.000 €
1.536 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.800 €
2.282 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
1. sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
37min
14min
34min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.607 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
9min
6min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.200 €
1.700 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
29min
11min
29min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.000 €
2.417 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
74.500 €
2.258 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.000 €
2.515 €/m²
Jednoiposoban
·
32.6 m²
·
7/8 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60 €
4 €/m²
Jednosoban
·
17 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Čajetinska Česma
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
2.037 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
36.000 €
1.161 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
5/5 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
37.400 €
1.700 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
3. sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
1.250 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.403 €/m²
Dvosoban
·
32.07 m²
·
7/7 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
1.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
43.750 €
1.250 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Čajetinska česma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3